TOKIO--(BUSINESS WIRE)--VII 12, 2019--

Společnost Blue Magic Inc., se sídlem v japonském Tokiu, jejímž generálním ředitelem je Yukiko Akimoto, vyvinula nový výukový internetový program, který by měl umožnit zájemcům, aby se seznámili se s kulturou a technikami autentické japonské kuchyně. Program byl vytvořen ve spolupráci s Japonskou kulinářskou akademií, která má sídlo ve městě Kjóto a jejímž ředitelem je Yoshihiro Murata. Program by měl být spuštěn celosvětově 12. července 2019.

Tato tisková zpráva obsahuje multimediální prvky. Celou zprávu najdete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20190712005462/cs/

Přestože na celém světě existuje více než 120 000 japonských restaurací, z údajů vyplývá, že pouhá tři procenta z nich mají japonského šéfkuchaře. Na celém světě mají profesionálové, kteří pracují v japonských restauracích, stejně jako studenti kulinářských akademií velký zájem o japonskou kuchyni. Stále více lidí se chce stát mistry japonské kuchyně.

A dosud nebyla ve světě téměř žádná škola, kde by se umění japonské kuchyně vyučovalo. S výjimkou několika restaurací je téměř nemožné se naučit přípravu opravdové japonské kuchyně.

Tento e-learningový projekt by měl tento problém vyřešit a přispět k budoucnosti japonské kuchyně a kultury stolování tím, že nabídne příležitost naučit se techniky, které jsou součástí japonské kuchyně a kultury kdekoli na světě.

Úvodní studijní plán vytvořila Japonská kulinářská akademie, přičemž jako instruktoři pracovali nejlepší japonští šéfkuchaři. Materiály jsou rozděleny tak, aby umožnily uživatelům sledovat videa a osvojit si postupně techniky, které tvoří základy japonské kuchyně.

Tento plán rovněž odpovídá pokynům zavedeným 1. dubna 2016 japonským Ministerstvem zemědělství, lesnictví a rybářství pro certifikaci kulinářských dovedností pro japonskou kuchyni v zahraničí. Program zahrnuje všechny znalosti a dovednosti potřebné pro bronzovou certifikaci v rámci systému pokynů zavedeného vládou. Lekce budou k dispozici nejprve v angličtině a mandarínštině, podpora dalších jazyků se plánuje v průběhu programu.

Internetové stránky programu naleznete na adrese https://japanese-cuisine.com

Kromě spuštění výukového programu 12. července se plánuje příprava stránek, kde bude možné zakoupit kuchyňské vybavení potřebné pro výuku technik japonské kuchyně.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

Zdrojovou verzi najdete na businesswire.com:https://www.businesswire.com/news/home/20190712005462/cs/

CONTACT: Veškeré dotazy směřujte na:

Blue Magic Inc.

Ms Ayumi Kuji

info@japanese-cuisine.com

https://bluemagic.co.jp/

KEYWORD: JAPAN ASIA PACIFIC

INDUSTRY KEYWORD: TECHNOLOGY RESTAURANT/BAR FOOD/BEVERAGE INTERNET TRAINING RETAIL EDUCATION

SOURCE: Blue Magic Inc.

Copyright Business Wire 2019.

PUB: 07/12/2019 09:21 PM/DISC: 07/12/2019 09:21 PM

http://www.businesswire.com/news/home/20190712005462/cs

Copyright Business Wire 2019.

Recommended for you